UAB Jurgilė

UAB Jurgilė, Taikos odontologijos klinika

Adresas:Taikos pr. 21, LT-91229, KLAIPĖDA
Telefonas:8 657 96 866
El. pašto adresas:info@taikosklinika.lt
Interneto svetainė:taikosklinika.lt
Įmonės kodas:141870123
Darbo laikas:08.00 - 18.00

Veiklos sritys:
  • Odontologai, odontologijos klinikos

Veiklos aprašymas:

Patirtis, kuria galite pasikliauti!

Kiekvieno šypsena prasideda ne nuo jos baltumo, bet nuo pasitikėjimo savimi, kuris neįmanomas be geros savijautos.

„Taikos odontologijos klinika“ įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos prospekto šiaurinėje dalyje, priešais Klaipėdos universiteto Jūsų technikos fakultetą, esantį Bijūnų gatvės ir Taikos prospekto susikirtime.

Šie reikalavimai nėra tuščios taisyklės, tai yra Jūsų rūpinimasis savimi – savo kūnu, jo grožiu bei dvasine gerove. Rezultatas – puiki šypsena ir jos būklė, natūraliai balti dantys, gaivus burnos kvapas ir, svarbiausia,- pasitikėjimas savimi.

Pacientų, kurie taip kruopščiai rūpinasi dantų sveikata – vienetai. Kaip ir gydytojų, kuriems rūpi pacientų kasdieniai rūpesčiai kaip prižiūrėti dantis, rečiau varstant odontologų duris. „Taikos odontologijos klinika“ – tai ilgalaikis išsigelbėjimas pacientams, kuriems yra sušlubavusi burnos sveikatos būklė arba reikalinga profesionali patikra.Atliekami visi reikalingi tyrimai, įvairioms procedūroms. Vieni svarbiausių – dentalinė ir panoraminė rentgenodiagnostika. Šios tyrimų technologijos padeda išanalizuoti burnos ertmės audinių struktūrą.

Siekiant pamažu sumažinti dantų gręžimo procedūrų, dėl savo privalumų itin dažnai taikoma smėliasrovės „Air Flow“ metodas. Smėliasrove yra nušveičiamas danties paviršius tuo pačiu nugludinant karieso pažeistas vietas.

Mažinant diskomfortą, kurį gali patirti pacientas procedūrų metu, vis dažniau atsisakoma anestezijos dėl lazerio iLase™ unikalios Biolase technologijos ComfortPulse™, leidžiančios operatoriui beveik neskausmingai preparuoti minkštuosius audinius, naudojant trumpus lazerio spindulio pulsavimus. Šis lazeris padeda daugybę procedūrų atlikti tiksliau, greičiau, ir, kaip minėta – neskausmingiau, palyginti su įprastais klinikiniais įrankiais.

Žinant, kaip svarbu suspėti su tobulėjančiomis medicinos technologijomis koja kojon, klinikoje taikoma A-PRF™ metodas. Jis taikomas, siekiant paspartinti gijimo procesus po chirurginių procedūrų. Pažangią biomembranų metodiką A-PRF™ išrado dr. Joseph Choukroun (Prancūzija). Daugiau apie tai…

„Taikos odontologijos klinikos“ direktorė ir odontologė Edita Jurgilevičienė odontologijos paslaugas teikia jau daugiau kaip 20 metų. Pacientų rekomendacijų dėka nuspręsta atidaryti daugiau pacientų priimsiančia erdvę, suformuojant profesionalių ir mylinčių savo darbą gydytojų komandą. Klinika yra sertifikuota odontologinių paslaugų teikėja.
UAB Jurgilė, Taikos odontologijos klinika - Įmonių Gidas 

Įvertinkite šią įmonę


Įmonės ID: 168298
Perskaitė: 722
Įtraukta į katalogą: 2010-04-10
Informacija atnaujinta: 2015-11-11

Atnaujinti informaciją
Iškelti į viršų
Komentuoti

Jūsų komentaras:


Vardas:


Įveskite kodą
Panašios įmonėsKompiuterinės odontologijos akademija
V. Mykolaičio-Putino g. 10 - 44, LT-03155 Vilnius

UAB Baltijos implantologijos centras
Kniaudiškių g. 46, Panevėžys

Evadenta, UAB
S. Neries g. 20, Klaipėda

Albadenta odontologijos klinika Alytuje
Pulko g. 23, Alytus

Dr. G. Kobs odontologijos klinika, UAB
J. Balčikonio g. 3-295, LT-08247 Vilnius

UAB „Deodenta“
Liepų g. 21, Klaipėda

Dantukų fėja, odontologijos kabinetas, UAB
Vytauto g. 110-17, LT-76345, Šiauliai, Šiaulių m. sav.

Odontologijos klinika Šypsena
Vešetos g. 10, LT-37176 Panevėžys

Odontologijos klinika Šypsena
Vešetos g. 10, LT-37176 Panevėžys

UAB „DONATO JURGAIČIO ODONTOLOGIJOS KLINIKA“
MOKSLININKŲ G. 6A, VILNIUS


Daugiau...
Lietuvos įmonės, parduotuvės