Įmonių Gidas.lt

Hetlita.lt

Adresas:Vilnius Mozūriškių g. 31, LT-06298
Interneto svetainė:hetlita.lt

Veiklos sritys:
  • Baldų gamyba
  • Baldų furnitūra, medžiagos
  • Baldai, prekyba

Veiklos aprašymas:

UAB „Hetlita“ yra oficialus „Hettich“ atstovas Lietuvoje ir nuo 2000 metų prekiauja funkcionalia, ypač kokybiška baldų furnitūra Jūsų baldams - ne tik virtuvės baldams, bet ir svetainės, miegamojo, vonios, parduotuvių, viešbučių bei biuro baldams. „Hettich“ kuria tobulą išmaniųjų technologijų, funkcionalumo ir dizaino derinį - įvairiausią furnitūrą visiems klientų poreikiams realizuoti: virtuvės stalčių ir bėgelių sistemų, lankstų, stumdomų ar suveriamų durų sistemų, biuro baldų įrangos ar furnitūros minkštiems baldams. Geriems baldams reikia gerų sprendimų: patogumą ir individualumo pojūtį suteikiančios furnitūros namų baldams, ergonomiškų ir funkcionalių sprendimų išmaniems biurams ar ypatingų dizaino sprendimų reikalaujantiems prekybos patalpų baldams. Kiekvieną dieną daugiau nei 8000 darbuotojų imasi iššūkio kurti išmaniąsias baldų technologijas. Šeimos verslo namai Hettich įsikūrę Kirchlengerne, Vokietijoje.

„Hettich“ kuria pažangius, funkcionalius ir šiuolaikiškus baldų furnitūros ir aksesuarų dizaino sprendimus ir juos įgyvendina. Gamintojas yra žinomas visame pasaulyje, o jo gaminama produkcija plačiai naudojama baldų pramonėje jau daugelį metų. Tai reiškia funkcionalumą, kokybę ir komfortą, kuriuos garantuoja ISO 9001 standartas ir LGA sertifikatas.

UAB „Hetlita“ prekiauja ir kitų žymių ir kokybišką baldų furnitūrą tiekiančių gamintojų produktais. Vokiečių gamintojo „Halemeier“ baldų šviestuvus į savo baldus renkasi kokybę ir patikimumą vertinantys pirkėjai. Durelių pakėlimo mechanizmus tiekia „Kesseböhmer“. Baldų durelių, stalčių, stumdomų ar suveriamų durų užrakinimo sprendimus siūlo Vokietijoje įsikūrusi kompanija „LEHMANN“. Įvairias tvirtas sąvaržas baldams tiekia „V.M.V. Scheulenburg“. Lietuvos gamintojo „EVABOX“ mediniai stalčiai, stalčių įdėklai pelnė pripažinimą ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Jūsų patogumui UAB „Hetlita“ salonus rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visą reikalingą informaciją apie baldų furnitūrą, brėžinius, montavimo instrukcijas paprastai ir greitai surasite mūsų el. parduotuvėje. Baldų furnitūrą patikimai ir greitai galite įsigyti internetu.

Įvertinkite šią įmonę


Įmonės ID: 17676341
Perskaitė: 729
Įtraukta į katalogą: 2023-04-24

Atnaujinti informaciją
Iškelti į viršų
Komentuoti

Jūsų komentaras:


Vardas:


Įveskite kodą
Panašios įmonėsDariaus verslo grupė, MB
Kauno r. sav. Garliavos m. J. Šimkaus g. 19

Berry baldai
Plungės g. 4, LT-02300 Vilnius

Dubingiai, UAB
Savanorių pr. 366, LT-49362 Kaunas

Dalia, baldų ir interjero salonas, UAB DALIOS BALDAI
Žirmūnų g. 70, LT-09124, VILNIUS

Baldaiska
Frenkelių g. 7, Šiauliai

intere.lt - UAB Starsier
Naugarduko g. 55a / Žemaitės g. 26, Vilnius

Gemega firminis salonas
Lielyklos g. 14, LT-78155, ŠIAULIAI

Vokė - III, UAB baldų salonas
Savanorių pr. 194, 44150 Kaunas

Vokė - III, UAB baldų salonas
Savanorių pr. 194, 44150 Kaunas

UAB " Doneda"
Raseiniai, Vilniaus g. 39, LT-60179


Daugiau...
Lietuvos įmonės, parduotuvės